سوالات متداول

در کلیه کارهای چاپی  15-10 درصد اختلاف رنگ مخصوصا اگر مانیتور شما کالیبره نباشد ممکن و طبیعی می باشد.

اگر کار شما تیراژ می باشد می بایست در مورد رنگ حتما با کارشناسان فروش گروه شریف هماهنگی های لازم را انجام دهید در غیر اینصورت مسئولیت اختلاف رنگ با چیزی که مد نظر شما می باشد با گروه شریف نمی باشد.

جهت کارهای تیراژ نمونه گیری انجام میگردد.

ابعاد و سایز های محصولات: به دلیل اینکه تولید کننده مواد اولیه و خام آنها اکثرا گروه شریف نبوده امکان دارد دارای 1-2 سانت اختلاف با چیزی که داخل سایت نوشته است باشند و ابعاد ذکر شده در سایت ابعاد تقریبی می باشند.  

در برخی محصولات مانند کوسن و تابلو فرش اختلاف سایز دقیق به دلیل دوخت بعد از چاپ امکان دارد به ۳_۴ سانت نیز برسد.

در صورتی که سایز دقیق محصول برای شما مهم می باشد می بایست ابعاد دقیق را هنگام سفارش از مسئول فروش گروه شریف بپرسید.

محصولات گروه شریف در سری تولیدهای مختلف کارخانه های ایران و چین تولید می شود و امکان دارد اگر محصولی را در تاریخ های مختلف سفارش میدهید تغییراتی جزیی در محصول وجود داشته باشد.

به عنوان مثال رنگ لیوان داخل رنگی که چند ماه پیش خریداری کرده اید با لیوانی که امروز خریداری می کنید متفاوت باشد و کمی تیره تر یا روشن تر باشد.

به دلیل تعداد زیاد سفارشات اینکه به خاطر داشته باشیم سفارش ثبت شده ی شما قبلا به عنوان نمونه برای شما چاپ شده است یا خیر تقریبا غیر ممکن است. به همین دلیل هنگام سفارش اینگونه در نظر میگیریم که شما قبلا نمونه سفارش را دریافت کرده و مورد تایید شما بوده است.

محل قرارگیری عکس شما روی محصولات چه از طریق سایت چه روش های دیگر که ثبت سفارش انجام میدهید ممکن است چند سانت مخصوصا در کارهایی که تیراژ نمی باشند متفاوت باشد.

 در محصولاتی که شکل خاصی دارند مانند پازل  قلبی، کوسن قلبی و… به دلیل شکل خاصی که این محصولات دارند ممکن است قسمتی از عکس حذف شود حتما از قالب های استاندارد طراحی استفاده نمایید.

اگر محل قرارگیری طرح برای شما بسیار مهم می باشد می بایست این موضوع را به کارشناسان فروش گروه شریف  اطلاع دهید.

 حداکثر سایز قابل چاپ محصولات در توضیحات آن قید شده و هنگام طراحی نیز اگر سایز از حد قابل قبول بزرگتر باشد به شما اخطار داده خواهد شد.

اگر محصولی را بزرگتر از حداکثر سایز قابل قبول سفارش دهید فایل توسط ما  تغییر سایز داده و چاپ خواهد شد.

گروه شریف در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی گروه شریف اطلاع دهید.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، گروه شریف هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

گروه شریف خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

پیک ، مامور پست ، مامور تیپاکس و … بسته شما را تا درب ساختمان برای شما می آورند و به دلیل همراه داشتن سایر بسته ها امکان تحویل درب واحد شما را ندارند.

فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader